  • ZALMAN MEGAMAX 500W ZM500-TXII 80+ STANDARD POWER SUPPLY
Sepete At
Genel Özellikler
Desteklediği Güç 600 Watt
Fan Yapısı 120 mm Fan
PFC Aktif
Verimlilik %86
Güç Çıkışları CPU 12V 4 + 4 Pim, 1 x Fdd 3 x Ide Konnektör, 2 x 6+2 pin PCIe, 3 x SATA, 20+4 Pin
Koruma Yüksek Güç (OPP), Gerilim (OVP/UVP), Kısa Devre (SCP)
Garanti 24 Ay Garanti