  • ASUS ROG STRIX XG27AQDMGR 26.5
ASUS ROG STRIX XG27AQDMGR 26.5
ASUS ROG STRIX XG27AQDMGR 26.5
ASUS ROG STRIX XG27AQDMGR 26.5
ASUS ROG STRIX XG27AQDMGR 26.5
ASUS ROG STRIX XG27AQDMGR 26.5" 240HZ 0.03(OUTLET)
OUTLET
1
Sepete At
Genel Özellikler
Ekran Boyutu 26.5
Ekran WOLED
Çözünürlük 2560 x 1440
Tepki Süresi 0.03 ms
Kontrast 1500000:1
Parlaklık 1300 cd/m2
Bağlantı Özellikleri HDMI, DisplayPort
Boyut 60.5 x 50.0 x 18.8 cm
Ağırlık 6.6 kg
Garanti 23 Ay
ASUS ROG Strix XG32UCWG 31.5" WOLED 4K 165Hz FHD 330Hz 0.03Ms FreeSync Premium G-Sync Uyumlu Gaming Monitör
ROG Strix OLED XG27AQDMG Gen2 (XG27AQDMGR)
ROG Strix OLED XG27AQDMG Gen2 (XG27AQDMGR) oyuncu monitörü ― 27-inç (26,5-inç izlenebilir alan), 1440p TrueBlack Glossy™ OLED, 240 Hz, 0,03 ms, Neo Yakınlık Sensörü, ASUS OLED Care Pro, ELMB, G-SYNC® Uyumluluğu, %99 DCI-P3 ve DisplayWidget Center
  • 240 Hz yenileme hızı ve 0,03 ms tepki süresi ile 26,5 inç QHD (2560 x 1440) TrueBlack Glossy™ WOLED oyuncu monitörü.
  • VESA DisplayHDR™ 400 True Black uyumluluğu, %99 DCI-P3 renk gamı, gerçek 10-bit renk ve Delta E
ROG Strix OLED XG27AQDMGR
ROG Strix OLED XG27AQDMGR, 240Hz yenileme hızı ile 1440p çözünürlük sunan 27 inç TrueBlack Glossy™ WOLED oyuncu monitörüdür. ASUS OLED Care Pro yazılımına dahil Neo Yakınlık Sensörü barındıran monitör, görüntü yanması riskini azaltmak için kullanıcının monitör başında olmadığını anlayarak ekranı karartır. Ayrıca, XG27AQDMGR kompakt standı sayesinde masa alanında çok az yer kaplar. Ürün, DisplayPort™ 1.4 (DSC), iki HDMI 2.1 ve USB merkezi içeren kapsamlı bağlantı seçenekleri ortaya koyar.
ASUS ROG Strix XG27AQDMGR
Özel TrueBlack Glossy™ OLED
Clear Pixel Edge
Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı
OLED Avantajları
Neo Yakınlık Sensörü
Piksel Temizleme
Ekran Hareketi
    Ekran Koruyucu
    İki dakikalık inaktivite sonrası ekran parlaklığını otomatik olarak kısar.
    Logo Parlaklığı Ayarlama
    Bölgesel Işık Kısma Kontrolü
    Hedef Modu
    Dayanıklılık için Tasarlandı
    ROG OLED Anti-Flicker
    Kompakt ve Ergonomik Tasarım
    En-Boy Oranı Kontrolü
    1080P monitörlere alışkın olan rekabetçi oyuncular için XG27AQDMGR, 24,5 inç espor modu veya farklı görsel modlara ayarlanabilir.