27 ASUS VG27WQ1B WQHD IPS 165Hz 1MS HDMI DP GAMING
Pivot & Dahili Hoparlör
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27 |
| Ekran | VA |
| Ekran Tipi | 16:9 (Geniş Ekran) |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 |
| Tepki Süresi | 1 ms |
| Çalışma Frekansı | 165 Hz |
| Kontrast | 3000:1 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Bağlantı Özellikleri | HDMI, DisplayPort |
| Kamera | Yok |
| Multimedya | Kulaklık Çıkışı, 2W x 2 |
| Oyuncular İçin | Evet |
| Boyut | Stant Dahil: 610.34 x 475.16 x 213.77 mm / Stant Hariç: 610.34 x 367.34 x 77.72 mm |
| Ağırlık | 5.5 kg |
| Garanti | 36 Ay |
| TUF Gaming VG27WQ1B Kavisli Oyuncu Monitörü 27 inç WQHD (2560x1440), 165Hz, Extreme Low Motion Blur™, FreeSync™ Premium, 1ms MPRT, HDR10 |
| - Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan, ultra hızlı 165Hz yenileme hızına sahip 27 WQHD (2560x1440) ve 1500R kavise sahip oyuncu monitörü
| TUF Gaming VG27WQ1B
Profesyonel oyuncular ve hızlı bir oyun deneyimi arayanlar için tasarlanan TUF Gaming VG27WQ1B 27 inç WQHD (2560x1440) kavisli ekran ve 165Hz yenileme hızına sahip. Bunlar ciddi özellikler, ancak VG27WQ1B'nin en heyecan verici yanı bile değil. Etkileyici kavisli ekran ayrıca, 165Hz yenileme hızı ve Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium) teknolojisiyle hiçbir yırtılma veya takılma olmadan inanılmaz akıcı bir oyun deneyimi sunuyor. |
| 27 İNÇ KAVİSLİ OYUNCU MONİTÖRÜ
TUF Gaming VG27WQ1B'nin 27 inç WQHD (2560 X 1440) paneli, 1500R kavis sayesinde en geniş izleme açıları sunarak en uç konumdan bile baktığınızda minimum bozulma ve minimum renk değişimiyle etkileyici görüntüler sunuyor. Bu, uzun süreli kullanımda bile daha fazla izleme konforuna katkıda bulunur ve oyun oynarken ve film izlerken daha az bozulma ve renk kayması ile geniş bir izleme açısının keyfini çıkarmanızı sağlar. |
| 165HZ YENİLEME HIZI
TUF Gaming VG27WQ1B, 165Hz'lik son derece yüksek yenileme hızı ile en hareketli oyunların bile en yüksek görüntü ayarlarında akıcı ve takılma olmadan oynanabilmesini sağlıyor. Bu yüksek hızlı yenileme hızı, en yüksek görsel ayarlarda oynamanızı ve ekrandaki görüntüye anında tepki vermenizi sağlar. Böylece ilk atağı siz yapabilirsiniz. |
| ÇOK DÜŞÜK HAREKET BULANIKLIĞI (ELMB)
| Birden Fazla HDR Modu
| HDR10
| Shadow Boost
| GamePlus
| Nişangah
Zamanlayıcı
FPS Sayacı
Ekran Hizalama
| GameVisual
| Yarış
Gerçek zamanlı yarış ve hızlı oyun deneyimi için giriş gecikmesini azaltır. |
MOBA
| Sinema
Film izlemek için ideal canlı görüntüler için kontrast ve renk doygunluğunu iyileştirir. |
RTS/RPG
| FPS
sRGB
İnternet üzerindeki fotoğraf ve grafikler için ideal ayarlar. |
| Manzara
| ASUS Flicker-free Teknolojisi
| Ultra Düşük Mavi Işık teknolojisi
| Standard | Web'de Gezinme | Fotoğraf / Video | Okuma / Yazma | Karanlık Oda |
| Zengin Bağlantı Seçenekleri
| Ergonomik tasarım
| Kendi ekseninde döndürme (+15°~-15°) | Öne arkaya eğme (+23° ~ -5°) |
| ASUS Türkiye Garantili Ürün
TEKNİK ÖZELLİKLER
| Model | TUF Gaming VG27WQ1B |
| PN | 90LM0671-B01170 |
| EAN | 4718017740760 |
| Ekran | Panel Boyutu: Geniş ekran 27.0"(68.6cm) 16:9
Renk Doyumu : 120% sRGB / DCI-P3 90% Panel Türü : VA Gerçek Çözünürlük : 2560x1440 Ekran Görüntüleme Alanı(YxD) : 596.7 x 335.6 mm Ekran Yüzeyi : Mat Piksel Değeri: 0.233 mm Parlaklık(Max) : 250 cd/㎡ Kontrast Oranı (Max) : 3000:1 Görüş Açısı (CR≧10) : 178°(H)/178°(V) Tepki Süresi: 1ms MPRT* Ekran Renkleri : 16.7M Flicker free : Evet Kavisli Panel : 1500R HDR (Yüksek Dinamik Aralık) Desteği : Evet (HDR-10) Yenileme Hızı(maks) : 165Hz |
| Video Özelliği | Trace Free Teknolojisi
| Ses Özellikleri | Stereo Hoparlörler : 2W x 2 Stereo RMS |
| Giriş/Çıkış Portları | Sinyal Giriş : HDMI(v2.0) x2, DisplayPort 1.2
Kulaklık Jakı : 3.5mm Mini-Jack |
| Sinyal Frekansı | Dijital Sinyal Frekansı : DisplayPort:30 ~185 KHz (H) /48 ~165 Hz(V)
HDMI : 30 ~185 KHz (H) /48 ~144 Hz(V) |
| Güç Tüketimi | Güç Tüketimi: < 28 W*
Güç Tasarruf Modu: <0.5W Güç Kapalı: <0.5W Voltaj : 100-240V, 50 / 60Hz |
| Mekanik Tasarım | Eğme : +23°~-5°
Döndürme : +15°~-15° VESA Duvara Monte : 100x100mm Çerçevesiz Tasarım : Evet |
| Güvenlik | Kensington kilidi |
| Boyutlar | Stand ile Fiziksel Boyutlar (GxYxD) : 610.34x475.16x213.77 mm
Stand olmadan Fiziksel Boyutlar (GxYxD) : 610.34x367.34x77.72 mm Kutu Boyutu (GxYxD) : 680x520x150 mm |
| Ağırlık | Net Ağırlık: 5.5 kg
Brüt Ağırlık: 8.2 kg |
| Aksesuarlar | Güç Kablosu
DisplayPort kablosu (Opsiyonel) Hızlı Başlangıç Kılavuzu HDMI Kablosu (Opsiyonel) Garanti Kartı |
| Yönetmelik Onayı | TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
**measuring a screen brightness of 200 nits without audio/ USB/ Card reader connection ***Adaptive Sync/FreeSync function can only be activated within “48Hz~165Hz” by DP and “48Hz~144Hz” by HDMI. |