27 ASUS TUF GAMING VG27AQ3A QHD IPS 1MS 180Hz
| Genel Özellikler | |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27 |
| Ekran | IPS, (sRGB) :130%, 16.7 Milyon Renk, HDR10 |
| Ekran Tipi | 16:9 |
| Çözünürlük | 2560 x 1440 |
| Tepki Süresi | 1 Ms. |
| Çalışma Frekansı | 180 Hz |
| Kontrast | 1000:1 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Bağlantı Özellikleri | HDMI, DisplayPort |
| Multimedya | 2W x 2 |
| Oyuncular İçin | Evet |
| Boyut | 61.50 x 45.50 x 21.40 cm |
| Ağırlık | 4.6 Kg |
| Garanti | 36 Ay |
TUF Gaming VG27AQ3A
TUF Gaming VG27AQ3A Oyuncu Monitörü – 27-inç, QHD(2560x1440), 180Hz, Fast IPS, ELMB Sync, 1ms (GTG), Freesync Premium™, G-Sync uyumluluğu, Variable Overdrive, %130 sRGB
- Profesyonel oyuncular ve etkileyici bir oyun deneyimi için tasarlanan 180Hz yenileme hızına sahip 27 inç QHD (2560x1440) oyuncu monitörü.
TUF Gaming VG27AQ3A
TUF Gaming VG27AQ3A 27 inç QHD monitör, ışık hızında oyun deneyimi için 180Hz IPS panele sahip. ASUS Aşırı Düşük Hareket Bulanıklığı Senkronizasyonu (ELMB Sync), AMD FreeSync™ Premium, G-SYNC uyumluluğu ve VESA AdaptiveSync teknolojileri yüksek akıcılığa sahip oyun deneyimi sunar. Ek olarak bu ürün, benzersiz renk ve kontrast ortaya koymak amacıyla HDR desteği ve %130 sRGB renk gamı sunar.
180HZ YENİLEME HIZI VE 1MS (GTG) TEPKİ SÜRESİ
180Hz yenileme hızı, gecikmeyi ve hareket bulanıklığını büyük oranda azaltarak FPS, yarış, gerçek zamanlı strateji ve spor oyunlarında üstünlük elde etmenize yardımcı olur. Ultra yüksek yenileme hızı, en yüksek görsel ayarlarda oynamanızı mümkün kılarak ekranda olan bitene anında tepki verebilmenizi sağlar, yani düşmana ilk darbeyi siz indirebilirsiniz.